Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Tradita Dhe Dasma Tiranse - Pjesa E Trete ,Vallet E Vjetra.

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
916 Shikime

Përshkrimi

https://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744 Nje shfaqje e jashtzakonshme teper mire ne kompleks duke filluar nga orkestrina por edhe me ...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.