Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Tefta Tashko Koco - Zare Trendafile _ Milano, 1942

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
388 Shikime

Përshkrimi

Kenge popullore qytetare e Elbasanit, kenduar nga artistja Tefta Tashko Koco dhe regjistruar ne Milano me 1942, ne shoqerine diskografike COLUMBIA. Regjistri...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.