Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Rrënjët Tona - 37 - SH K A Minatori I Ri Fjala E Nusës

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,914 Shikime

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Arnisa Shtuar shum bukur fjala e nuses dhe vajzat shum bukur kendeshn