Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Pa Teklif - Nataliteti Me Teuta Krasniqi

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,365 Shikime

Përshkrimi

Mysafire: Shyhrete Behluli, Time Kadrija, Shengyl Ismaili dhe Aurora Susuri.

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.