Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Pa Teklif - Grate Ne Diaspore Teuta Krasniqi 21.07.2013

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
711 Shikime

Përshkrimi

me mysafire: Buqe Pacarada, Vjosa Bajraktari, Mimoza Zeka Alija dhe Mimoza Gashi.

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.