Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Lugina E Ujqëve PALESTINA(titra Shqip)

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,105 Shikime

Përshkrimi

Film i drejtuar nga Zübeyr Şaşmaz.Një anije drejtuar në portin e Gazzës për t`i dërguar mjete materiale dhe gjithçka tjetër qe ju nevojitet për vëllezërit pa...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.