Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Lojra Popullore Tradicionale

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,721 Shikime

Përshkrimi

ky projekt eshte zhvilluar ne lenden e edukimit fizik me vajzat e klasave te dhjeta. Aktiviteti eshte ideuar dhe zhvilliar nga mesuese Marije Lika.

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.