Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Kenge Dhe Valle Jugu 2011 - Pogonishte Dasme Live - Studio Kallaj

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,815 Shikime

Përshkrimi

Dasma Shqipetare behu fans http://www.fb.com/studiokallaj Kenge dhe valle Jugu 2011 - Summer 2011 Valle dasme Jugu - Pogunishte - Studio Kallaj Live Landi&...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.