Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Golëmi I Gjirokastrës

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
217 Shikime

Përshkrimi

Golëmi bën pjesë në krahinën e Kurveleshit dhe shtrihet në pjesën jugperëndimore te saj. Eshte fshati me i largët dhe më në lartesi i rrethit të Gjirokastrës...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.