Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Fanaa Me Titra Shqip Www.FilmaHd.com

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,083 Shikime

Përshkrimi

Help us caption and translate this video on Amara.org: http://www.amara.org/en/v/B4sU/ Vendosur në Delhi dhe në Luginën e Kashmirit, një grua e verbër bie në...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.