Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Cifti Lumtur-filmi Shqiptar Hd

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
698 Shikime

Përshkrimi

Përshkrimi: Një komedi për jetën e viteve 70. Dy të rinj, që vijnë nga besime të ndryshme fetare, vendosin të martohen me njëri tjetrin.dhe ua bëjnë të njohu...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.