Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

~Buqe Rama - ((Keng Dashnis Dhe Vajtuse)) - 2013 - By Studio Fina~

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Faleminderit! Ndajnë atë me miqtë tuaj!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Publikuar nga Admin in
1,036 Shikime

Përshkrimi

Wer die DvD's oder CD's haben will kann sich melden!! Abonniert mich&Es kommen weitere Videos rein !! ;) Msn: Studio-FinaHD@hotmail.de ose Studio-Fina@hotm...

Show more

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.