shqipvideo.com - Muzike Shqip, Video Shqip, MP3 Shqip
Welcome
Kyçu / Regjistrohu

Vizatimor


 • 01:09 Popular Qumili Dhe Enxhi - Puthjet E Mengjesit

  Qumili Dhe Enxhi - Puthjet E Mengjesit

  nga Admin Shtuar 102 Shikime / 0 Likes

  Qumili dhe mbesa korrupcioni per program vizatimor te mengjesit. Copyright: Tre Yje https://www.facebook.com/sevdairadogoshiqumili Powered by: Dovela QM https://www.facebook.com/dovelaqm

 • 01:33 Popular Ekspozita E Studentëve Të Arteve - News, Lajme - Vizion Plus

  Ekspozita E Studentëve Të Arteve - News, Lajme - Vizion Plus

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVShume prej nesh i kujtojne mjaft mire dhe mbase me nostalgji karrocat me guzhineta. Simbol i argetimit te dikurshem, sot ato jane modernizuar keshtu nga nje student i

 • 02:48 Popular Alton Dhe Lorena Zeneli Babadimri Gjirimet E Produksionit XIMI 2013 Keng Per Fmi

  Alton Dhe Lorena Zeneli Babadimri Gjirimet E Produksionit XIMI 2013 Keng Per Fmi

  nga Admin Shtuar 126 Shikime / 0 Likes

  http://www.facebook.com/XimiProduction?fref=ts / filma vizatimor /tinki vinki lala/ sherri vogel/ film vizatimor anglea anacondaaa/ altoni lorena / pllumb hajdari /qingji i vogel /dabadaba /keng per fmi/ loja per femi /maca ime /qeni vogel /hellokiti /bar

 • 04:01 BLAZER Ft JR - Tfala Kush Tpysi

  BLAZER Ft JR - Tfala Kush Tpysi

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 0 Likes

  Music Video of BlazeR & JR performing "Tfala Kush Tpysi"Facebook : https://www.facebook.com/BlazeR.OfficialPage https://www.facebook.com/JROfficialFanPageInstagram : https://instagram.com/marsonblaceri https://instagram.com/sjena1sojBooking contact : mars

 • 02:06 Popular Çmimet E Festivalit Të Filmit - Vizion Plus - News - Lajme

  Çmimet E Festivalit Të Filmit - Vizion Plus - News - Lajme

  nga Admin Shtuar 110 Shikime / 0 Likes

  "Lindje Perendim Lindje", i regjisorit Gjergj Xhuvali eshte shpallur si filmi me i mire i kohëve te fundit. Pelikula eshte vlerësuar si fitues i Festivalit te 13 te filmit, i cili mbylli siparin ditën e premte. Kupa e cila mban te gdhendur vitin e 100-vje

 • 02:52 Cars Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  Cars Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  nga Admin Shtuar 100 Shikime / 0 Likes

  cars Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster lego duplo train lego duplo zoo person of interest bear squeaky toy spider man film spider man film complet en francais spider man film movie film spiderman

 • 02:54 Popular Toys Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  Toys Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  toys Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster lego duplo train lego duplo zoo person of interest bear squeaky toy spider man film spider man film complet en francais spider man film movie film spiderman

 • 14:05 Popular Tom And Jerry The Wizard Of Oz Part 1

  Tom And Jerry The Wizard Of Oz Part 1

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  Wach Tom and Jerry in a brand new adventure.\r\rIts a hilarious comedy mash-up as the worlds most famous Cat-and-Mouse duo find themselves transported somewhere over the rainbow to the magical land .\r\rTom and Jerry and The Wizard of Oz.2011.\r\rtom and

 • 04:56 Popular Best Cartoon HD Tom And Jerry 36 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  Best Cartoon HD Tom And Jerry 36 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  nga Admin Shtuar 108 Shikime / 0 Likes

  Tom and jerry film 2014, Tom and jerry film complet en francais, Tom and jerry film complet, Tom and jerry film vizatimor, Tom and jerry film cartoon, Tom and

 • 02:03 Filmat Vizatimore Drejt Zhdukjes - Vizion Plus - News - Lajme

  Filmat Vizatimore Drejt Zhdukjes - Vizion Plus - News - Lajme

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Thuajse te gjithë kemi pare me endje ne fëmijëri përrallen e "Kecave dhe ujkut" ne një film vizatimor, po kështu "Mirin dhe Zanën", "Pipiruku ne pallat" dhe shume te tjerë. Para viteve '90 fëmijëve u ofroheshin 60 produksine te tilla ne vit, por tashme kj

 • 03:03 Popular Lego Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  Lego Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster

  nga Admin Shtuar 119 Shikime / 0 Likes

  lego Peppa Pig Toy Cars LEGO DUPLO Spiderman Toys Toy Review Police Car Superheros Cookie Monster lego duplo train lego duplo zoo lego duplo commercial lego duplo batman person of interest bear squeaky toy spider man film spider man film complet en franca

 • 05:16 Popular Best Cartoon HD Tom And Jerry 28 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  Best Cartoon HD Tom And Jerry 28 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 0 Likes

  Tom and jerry film 2014, Tom and jerry film complet en francais, Tom and jerry film complet, Tom and jerry film vizatimor, Tom and jerry film cartoon, Tom and

 • 03:11 Popular Lorena Zeneli Ne Sken Si Shakira Keng Per Fmi

  Lorena Zeneli Ne Sken Si Shakira Keng Per Fmi

  nga Admin Shtuar 109 Shikime / 0 Likes

  http://www.facebook.com/XimiProductio... / filma vizatimor /tinki vinki lala/ sherri vogel/ film vizatimor anglea anacondaaa/ altoni lorena / pllumb hajdari /qingji i vogel /dabadaba /keng per fmi/ loja per femi /maca ime /qeni vogel /hellokiti /barbika /

 • 05:17 Popular Best Cartoon HD Tom And Jerry 38 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  Best Cartoon HD Tom And Jerry 38 | Tom And Jerry And The Wizard Of Oz 2015

  nga Admin Shtuar 105 Shikime / 0 Likes

  Tom and jerry film 2014, Tom and jerry film complet en francais, Tom and jerry film complet, Tom and jerry film vizatimor, Tom and jerry film cartoon, Tom and

 • 16:38 Popular

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Hanseli dhe Greteli", rrëfyer nga aktorja Sheg

 • 10:16

  nga Admin Shtuar 94 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Hirushja", rrëfyer nga aktorja Ermonela Alikaj

 • 13:16 Popular

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Rrobat e reja të mbretit", rrëfyer nga aktori

 • 02:33 Popular Sirena E Vogel Arieli I DUBLUAR Ne Shqip!

  Sirena E Vogel Arieli I DUBLUAR Ne Shqip!

  nga Admin Shtuar 216 Shikime / 0 Likes

  Sirena e vogel shqip ne dublim shqip.Sirena e Vogël Ariel Gjërat e Njerëzve film vizatimor i dubluar ne shqip Sirena e VogëlArielfilm vizatimor i dubluar ne shqip Clips from: The Little Mermaid 3: Ariels Beginning Song: River Flows In You by Yiruma. - Ver

 • 09:56 Popular

  nga Admin Shtuar 110 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Gishtëza", rrëfyer nga prezantuesja Silvana Br

 • 08:38

  nga Admin Shtuar 81 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Piter Pani", rrëfyer nga balerina e I-rë dhe k

 • 11:38

  nga Admin Shtuar 94 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Shitësja e vogël e shkrepëseve", rrëfyer nga A

 • 07:17

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Tre derrkucët", rrëfyer nga prezantuesja dhe p

 • 09:46 Popular

  nga Admin Shtuar 102 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Rapunzeli", rrëfyer nga moderatorja dhe regjis

 • 10:24

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Princi bretk", rrëfyer nga gazetarja Alba Mall

 • 03:38 Popular Peralle Per Femije

  Peralle Per Femije

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

 • 08:22 Popular

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

  "Si në përralla", emisioni më i ri i prodhuar tërësisht në formatin 4K Ultra High Definition nga Bledi Strakosha Media enkas për fëmijët Tuaj, por edhe për të rriturit që ndihen ende fëmijë... Në këtë takim: "Muzikantët e Bremenit", rrëfyer nga aktorja dh

 • 09:47 Nasredin Hoxha 1

  Nasredin Hoxha 1

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  http://islami-eshte-drit.albanianforum.net/forum.htm

 • 26:16 Popular 7pa5 - Eshte I Suksesshem Filmi Vizatimor Shqiptar ? - 30 Tetor 2015 - Show - Vizion Plus

  7pa5 - Eshte I Suksesshem Filmi Vizatimor Shqiptar ? - 30 Tetor 2015 - Show - Vizion Plus

  nga Admin Shtuar 120 Shikime / 0 Likes

  http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/shtatepapesehttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVEshte i suksesshem filmi vizatimor shqiptar.Ne studio me Artan Marku - Drejtor i anifest Rozafa).-Format informativ i cili do tu

 • 08:21 Popular Tom And Jerry & Alba And Sueli Best Cartoon . Film Vizatimor Ne Shqip

  Tom And Jerry & Alba And Sueli Best Cartoon . Film Vizatimor Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  made by Sami Murtezai.

 • 08:21 Popular Tom And Jerry & Alba And Sueli Best Cartoon . Film Vizatimor Ne Shqip

  Tom And Jerry & Alba And Sueli Best Cartoon . Film Vizatimor Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 124 Shikime / 0 Likes

  made by Sami Murtezai.\r\r\r\r\r\r\r\rAnimation Filma New Animation Filma 2015 Filma plotë anglisht. gjallëri kinema karikaturë Kids i gjallë i plotë anglisht filma animacion filma animacion 2014 .

 • 19:49 Popular Film Vizatimor Per Femij BOB NDERTUESI - (DVD 1 HD)

  Film Vizatimor Per Femij BOB NDERTUESI - (DVD 1 HD)

  nga Admin Shtuar 134 Shikime / 0 Likes

  Film Vizatimor per Femij BOB NDERTUESI - (DVD 1 HD)

 • 01:03 Popular Lodra Per Femije

  Lodra Per Femije

  nga Admin Shtuar 133 Shikime / 0 Likes

  Lodra per femije kids toy

 • 01:15 Popular MACOKU TOM

  MACOKU TOM

  nga Admin Shtuar 103 Shikime / 0 Likes

  Nje Macok qe vendos te ndaje barcaletat dhe historite e tija qesharake me boten.

 • 00:43 Popular Leva E Gabuar-Cmendurite E Perandorit (shqip)

  Leva E Gabuar-Cmendurite E Perandorit (shqip)

  nga Admin Shtuar 108 Shikime / 0 Likes

  Sekuence nga filmi vizatimor Cmendurite e Perandorit Kusko. Kronku terheq leven e gabuar.

 • 01:18 Popular Kenge Dhe Vjersha Seria 3 Tring E Tring Zilja Kolopucat EPE EPE Kenge Per Femije

  Kenge Dhe Vjersha Seria 3 Tring E Tring Zilja Kolopucat EPE EPE Kenge Per Femije

  nga Admin Shtuar 169 Shikime / 0 Likes

  Kolopucat EPE EPE sjellin nje tjeter serial vizatimor me kenge per femije. Seria e trete kenduar nga Alesia. Kenge per femije. Këngë dhe Vjersha është një serial vizatimorë ku edukata tek fëmijët tentohet të transmetohet me anë të Këngëve dhe Vjershave të

 • 06:22 Popular Film Per Fejen Islam (Dolari,Euro,Dunjaja)

  Film Per Fejen Islam (Dolari,Euro,Dunjaja)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 0 Likes

  Film Islam Facebook https://www.facebook.com/PantinMiliTv

 • 03:25 Popular Bukuroshja E Fjetur  Dubluar Ne Shqip

  Bukuroshja E Fjetur Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 123 Shikime / 0 Likes

 • 02:10 Popular Viti I Ri (kenge Per Femije, Me Tekst)

  Viti I Ri (kenge Per Femije, Me Tekst)

  nga Admin Shtuar 129 Shikime / 0 Likes

  ►SUBSCRIBE: https://www.youtube.com/channel/UCr3J-RbFUV9WpGBq0POYJHA?sub_confirmation=1 ►Këngë të tjera: https://www.youtube.com/watch?v=Nn-DyETcqZo&list=PL2cX5QYHbU_BwZUYRRx3fxyJWRVQHel8M ►Nëse ju pëlqeu kjo video, ju lutem shtypni LIKE, shpërndajeni vid

 • 00:30 Popular Per Femije Iriqi

  Per Femije Iriqi

  nga Admin Shtuar 106 Shikime / 0 Likes

 • Popular Kercim Per Femije

  Kercim Per Femije

  nga Admin Shtuar 125 Shikime / 0 Likes

  Kercim

 • 02:53 Popular Sirena E Vogël 3: Fillimi I Arielit - Dubluar Në Shqip | Albanian Clip HD

  Sirena E Vogël 3: Fillimi I Arielit - Dubluar Në Shqip | Albanian Clip HD

  nga Admin Shtuar 160 Shikime / 0 Likes

  Klip nga filmi: Sirena e Vogël 3: Fillimi i Arielit | The Little Mermaid 3: Ariel's Beginning Subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCGtxO2h5QeelYVD8MPhqM0w?sub_confirmation=1 Albanian distribution by Digitalb © All rights reserved

 • 05:49 Popular KENGE PER FEMIJE - GJELI KENGETAR & JEMI NJE S'JEMI DY - LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE

  KENGE PER FEMIJE - GJELI KENGETAR & JEMI NJE S'JEMI DY - LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE

  nga Admin Shtuar 187 Shikime / 0 Likes

  LORENCI SAKO KAMERA FOTO & VIDEO MONTAGE DIVJAKE TEL: 069 3108 398 ATDHEU ANKIMI I GRENZES BILBILI DHE GJINKALLA CICERIMAT E ZOGJVE TE PYLLIT DUA LESIN NE JEMI KAUBOJ MACJA S'MBAN OMBRELLE ENDRRA ENDERROJ DUA TE KENDOJ BLETA DHE FLUTURA BLETA TREN O TREN

 • 07:43 Popular Lojra Per Femije Shqip(Hot Air Jr)

  Lojra Per Femije Shqip(Hot Air Jr)

  nga Admin Shtuar 108 Shikime / 0 Likes

  Faqja Jone: http://www.facebook.com/LojraShqip Loja: http://www.miniclip.com/games/hot-air-jr/en/

 • 11:30 Popular Lojra Per Femije Shqip(Super Brawl2)

  Lojra Per Femije Shqip(Super Brawl2)

  nga Admin Shtuar 130 Shikime / 0 Likes

  Faqja Jone-http://www.facebook.com/pages/Lojra-per-femije-Shqip/188578184535394 Loja Super Brawl 2-http://www.nick.com/games/super-brawl.html

 • 01:24 Popular Gjumi Gjumi Kur Me Vjen -ninulla Per Femije

  Gjumi Gjumi Kur Me Vjen -ninulla Per Femije

  nga Admin Shtuar 131 Shikime / 0 Likes

  via YouTube Capture

 • 01:23 Popular Kenge Per Femije - Djepi

  Kenge Per Femije - Djepi

  nga Admin Shtuar 129 Shikime / 0 Likes

  Kenge per Femije - Shqip

 • 1:49:41 Musa A S Film I Vizatuar

  Musa A S Film I Vizatuar

  nga Admin Shtuar 99 Shikime / 0 Likes

  Musa a s Film i vizatuar

 • 12:54 Popular FILM PER FEMIJ Jetpershkrimi I Te Dergumit Per Femij 11.avi

  FILM PER FEMIJ Jetpershkrimi I Te Dergumit Per Femij 11.avi

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 0 Likes

RSS

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0